wynajem busów, przewóz osób, wynajem busów Warszawa,

Nasza flota

Nasze busy i autokary to nowoczesne pojazdy wyposażone we wszelkie urządzenia stanowiące o bezpieczeństwie podróży oraz wiele udogodnień dla pasażerów, które pozwalają zniwelować niedogodności i uciążliwości związane z transportem.

Na wyposażeniu pojazdów są między innymi: dwustrefowa klimatyzacja, dvd, mikrofon, indywidualne nagłośnienie i nawiewy, komfortowe fotele odchylane i rozsuwane z szerokimi poduszkami i skórzanymi wstawkami i podłokietnikami, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Dodatkowo konwektorowe i postojowe ogrzewanie, indywidualne dzienne i nocne oświetlenie a w autokarach - lodówka, barek i wc.

Mercedes Tourismo 350

ilość miejsc 49 + 1 + kierowca
wersja lux, klimatyzacja z indywidualnym nawiewem dla każdego pasażera, mikrofon, dvd, nagłośnienie, regulowane fotele, pasy bezpieczeństwa, indywidualne nocne i dzienne oświetlenie, barek, wc.

ISUZU

ilość miejsc 38 + kierowca
wersja lux, dwustrefowa klimatyzacja
z indywidualnym nawiewem dla każdego pasażera, dvd, nagłośnienie,mikrofon, 3-punktowe pasy, indywidualne nocne i dzienne oświetlenie, lodówka.

ISUZU

ilość miejsc 29 + kierowca
dvd, nagłośnienie, mikrofon, regulowane fotele, pasy bezpieczeństwa, indywidualne nocne i dzienne oświetlenie.

MERCEDES SPRINTER

ilość miejsc 14 - 19 + kierowca
wersja lux, dwustrefowa klimatyzacja z indywidualnym nawiewem dla każdego pasażera, dvd, nagłośnienie, mikrofon, 3-punktowe pasy, indywidualne nocne i dzienne oświetlenie.