wynajem busów, przewóz osób, wynajem busów Warszawa,

Oferta

Żadna firma nie musi posiadać swojego busa czy autokaru, aby przewozić pracowników czy swoich gości. Lepszym rozwiązaniem jest wynajem busów w firmie specjalizującej się transportem osób.

Outsourcing czyli korzystanie z usług firm zewnętrznych rozwiązuje problem utrzymania, eksploatacji i konserwacji floty oraz potrzeby posiadania zaplecza technicznego, miejsca garażowego, ponoszenia kosztów eksploatacji i utrzymania dodatkowych stanowisk do jej obsługi.
W zakresie transportu osób nasze usługi obejmują:

  • wynajem busów na stałej linii (przewóz osób na stałej trasie tj. dowóz do miejsca pracy i powrót, w razie potrzeby wynajem busów do stałej dyspozycji na miejscu prac)
  • wynajem busów na konferencje i szkolenia (wynajem busów do przewozu osób na miejsce spotkań i powrót, możliwość wynajmu busów, na miejscu spotkania do stałej dyspozycji na czas trwania szkoleń, czy konferencji)
  • wynajem busów na wycieczki, obejmujący przewóz grup na miejsce docelowe i powrót, transport osób na miejsce oraz - podobnie jak w poprzednich przypadkach - wynajem busów na wycieczki w miejscu docelowym
  • wynajem busów na wydarzenia sportowe (wynajem busów do przewozu osób (zawodników) i zakładowych drużyn sportowych na zawody sportowe