wynajem busów, przewóz osób, wynajem busów Warszawa,

O firmie

Wynajem busów i wynajem autokarów jest glówną domeną prowadzenia naszej działalności gospodarczej. Państwa czas jest dla nas ogromnie cenny, jednak w naszej branży większą rolę odgrywa bezpieczeństwo podroży. Dlatego dla Waszego dobra nigdy nie przekładamy czasu realizacji usługi nad bezpieczeństwo pasażerów. Podobnież cenimy Państwa pieniądze, dlatego zawsze proponujemy ekonomiczne rozwiązania korzystne dla naszych klientów. Dlatego też w głównej mierze obsługujemy klientów z Warszawy i okolic.

Na naszą flotę składają się busy, mikrobusy i autokary. Wszystkie są nowoczesne, komfortowe i wyposażone w urządzenia zwiększające bezpieczeństwo podróży oraz we wszelkie urozmaicające i umilające trudy podróży akcesoria, takie jak: dwustrefowe klimatyzacje, dvd, mikrofon, indywidualne nagłośnienie i nawiewy, komfortowe fotele odchylane i rozsuwane z szerokimi poduszkami i skórzanymi wstawkami i podłokietnikami, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Tym samym pasażerowie w naszych busach i autokarach nie odbierają podróży jako męczącej ciągnącej się w nieskończoność konieczności.

Jako firma zajmująca się wynajmem busów i wynajmem autokarów posiadamy wymagane uprawnienia i pozwolenia, uprawniające nas do świadczenia usług zarowno w kraju jak i za granicą. Na życzenie klientów możemy więc pojechać wszędzie tam, gdzie zażyczy sobie tego zleceniodawca.

Naszym klientom:

  • udzielamy zniżek i rabatów na wynajem busów, wynajem autokarów (dla stałych klientów oraz przy wynajmie większej ilości pojazdów)
  • wynajmujemy busy, wynajmujemy autokary na godziny oraz z ryczałtami dziennymi na wyjazdy pobytowe
  • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować usługę wynajmu busów i wynajmu autokarów w zależności od potrzeb zamawiających